DOLAR 17,9420 0.01%
EURO 18,5308 -0.08%
ALTIN 1.031,36-0,12
BITCOIN 431288-0,76%
İstanbul
24°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Konferans Ligi’nde 3. eleme turu sona erdi

Konferans Ligi’nde 3. eleme turu sona erdi

ABONE OL
Ağustos 12, 2022 07:00
Konferans Ligi’nde 3. eleme turu sona erdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Avrupa futbolunun kulüp seviyesindeki 3 numaralı tertibinde 3. eleme çeşidi, 29 maçla tamamlandı.

Medipol Başakşehir, birinci maçta 3-1 yendiği Breidablik’i rövanşta da 3-0’lık skorla geçerek tıp atladı.

Arabam.com Konyaspor ise birinci maçta 1-1 berabere kaldığı Vaduz’a rövanşta 4-2 mağlup olarak elendi.

Rövanş karşılaşmalarının akabinde APOEL, Zrinjski, Rakow, CFR Cluj, Basel, Hapoel Beer-Sheva, Twente, Vaduz, Djurgardens, MOL Fehervar, Royal Antwerp, FCSB, Universitatea Craiova, Slavia Prag, Medipol Başakşehir, RFS, Viking, Anderlecht, Maccabi Tel Aviv, Ballkani, AIK, Hamrun Spartans, Lech Poznan, Rapid Wien, CSKA Sofya, Young Boys, AZ Alkmaar, Gil Vicente ve Molde play-off cinsine yükseldi.

Alınan sonuçlar şöyle:

Kyzylzhar (Kazakistan) – APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-0 (0-1)

Tobol (Kazakistan) – Zrinjski (Bosna Hersek): 1-1 (0-1)

Rakow (Polonya) – Spartak Trnava (Slovakya): 1-0 (2-0)

CFR Cluj (Romanya) – Shakhtyor (Belarus): 1-0 (0-0)

Basel (İsviçre) – Brondby (Danimarka): 2-1 (Penaltılarda 3-1) (0-1)

Hapoel Beer-Sheva (İsrail) – Lugano (İsviçre): 3-1 (2-0)

Twente (Hollanda) – Cukaricki (Sırbistan): 4-1 (3-1)

Arabam.com Konyaspor (Türkiye) – Vaduz (Lihtenştayn): 2-4 (1-1)

Djurgardens (İsveç) – Sepsi (Romanya): 3-1 (3-1)

Petrocub (Moldova) – MOL Fehervar (Macaristan): 1-2 (0-5)

Royal Antwerp (Belçika) – Lilleström (Norveç): 2-0 (3-1)

FCSB (Romanya) – Dunajska Streda (Slovakya): 1-0 (1-0)

Universitatea Craiova (Romanya) – Zorya Luhansk (Ukrayna): 3-0 (0-1)

Panathinaikos (Yunanistan) – Slavia Prag (Çekya): 1-1 (0-2)

Medipol Başakşehir (Türkiye) – Breidablik (İzlanda): 3-0 (3-1)

Hibernians (Malta) – RFS (Letonya): 1-3 (1-1)

Klaksvik (Faroe Adaları) – Ballkani (Kosova): 2-1 (Penaltılarda 3-4) (2-3)

Shkendija (Kuzey Makedonya) – AIK (İsveç): 1-1 (Penaltılarda 2-3) (1-1)

Sligo Rovers (İrlanda Cumhuriyeti) – Viking (Norveç): 1-0 (1-5)

Anderlecht (Belçika) – Paide (Estonya): 3-0 (2-0)

Aris (Yunanistan) – Maccabi Tel Aviv (İsrail): 2-1 (0-2)

Levski Sofya (Bulgaristan) – Hamrun Spartans (Malta): 1-2 (Penaltılarda 1-4) (1-0)

Lech Poznan (Polonya) – Vikingur (İzlanda): 4-1 (Uzatmalarda) (0-1)

Rapid Wien (Avusturya) – Neftçi (Azerbaycan): 2-0 (Uzatmalarda) (1-2)

St. Patrick’s Athletic (İrlanda Cumhuriyeti) – CSKA Sofya (Bulgaristan): 0-2 (1-0)

Young Boys (İsviçre) – KuPS (Finlandiya): 3-0 (2-0)

AZ Alkmaar (Hollanda) – Dundee United (İskoçya): 7-0 (0-1)

Gil Vicente (Portekiz) – Riga (Letonya): 4-0 (1-1)

Kisvarda (Macaristan) – Molde (Norveç): 2-1 (0-3)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK , GDPR ve CCPA kapsamında toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Veri Politikamızı / Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.